НОВИНИ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Фірми дружини депутата та керівників ЖЕКів претендують на комунальну сферу Рівного

04 листопадаа 2015

Влітку цього року дружина депутата Рівненської міськради, керівники КП та їхні родичі зареєстрували за адресами міських житлово-комунальних підприємств приватні управляючі компанії. Про це пише Юрій Дюг у виданні «Все».

Згідно з житлово-комунальною реформою, в наступному році мешканці багатоквартирних будинків муситимуть створювати ОСББ або самотужки спільним рішенням обирати житлово-комунальне підприємство чи управляючу компанію (аналог ЖКП). Якщо ж до 1 липня 2016 року мешканці не зроблять цього, то компанію-управителя через конкурс призначить міська влада.

Саме з бажанням приватизувати комунальну сферу у Рівному видання пов’язує реєстрацію цього літа одразу приватних управляючих компаній: ТОВ «Друга рівненська управляюча компанія», ТОВ «Управляюча компанія «Галицька», ТОВ «Управляюча компанія «Покровська», ТОВ «Управляюча компанія «Сонячна».

Засновником або співзасновником та кінцевим бенефіціаром усіх чотирьох фірм є Євтушенко Ольга Володимирівна. Саме так звуть дружину депутата Рівненської міськради від «Громадського контролю», директора ТОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка. Його називають людиною мера Рівного Володимира Хомка.

У трьох із чотирьох підприємств директором значиться Оксана Киричук та вказано однаковий контактний номер 0972122362. У ТОВ «УК «Галицька», крім Євтушенко, засновниками компанії є Анатолій Прокопчук – головний інженер ЖКП «Галицьке», Михайло Казімирський – начальник ВТВ ЖКП «Галицьке», а також Ольга Хозрошина – дружина начальника ЖКП «Галицьке» та екс-депутата Рівнеради Артура Хорхолюка, який керує ЖКП з 2001 року. А засновником ТОВ «Покровське» разом з Євтушенко є Олег Бездіжий – директор ЖКП «Покровське».

Ще одне подібне підприємство – ТОВ «Управляюча компанія «Західна» – заснували начальник МіськШЕУ Віктор Климук, начальник ЖКП «Західне» Микола Тарасюк та Анастасія Словянська.

Всі п’ять нещодавно створені приватні управляючі компанії зареєстровані за адресами діючих міських житлово-комунальних підприємств і своєю назвою фактично збігаються з ЖКП, в яких «прописалися».

Водночас, у приватних підприємств нема договорів оренди з ЖКП. Як пояснила начальник Головного теруправління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило, законодавство не вимагає від засновників юридичних осіб надавати реєстратору договори оренди. За достовірність наданих відомостей несе відповідальність засновник підприємства. Однак, у разі виявлених порушень власник об`єкту нерухомості, без відома якого було зареєстровано фірму, має право оскаржувати внесені реєстраційні відомості.

Журналіст надіслав запит меру Рівного Хомку, щоб дізнатися, чи буде він оскаржувати реєстрацію фірм за адресою об`єктів комунальної власності.

На виборах міського голови Рівного, які відбулися 25 жовтня, Володимир Хомко набрав 39% голосів, і тепер у другому турі змагатиметься із Дмитром Якимцем, за якого проголосувало удвічі менше виборців.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
15.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ