Нелюстровані люди Королевської знову сіли на найбільший Фонд соцстраху
15.10.2015   //   63 Переглядів

Після річної відсутності на роботі виконавчу дирекцію Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності знову очолив Володимир Ткаченко. Про це повідомляється на сайті Фонду.

За даними «Наших грошей», це стало можливим завдяки рішенню Голосіївського районного суду. У вересні Ткаченко подав до суду низку ідентичних позовів щодо скасування наказу про його звільнення, яке сталось рік тому – 2 вересня 2014 року. І як забезпечення позову він просив суд зупинити дію наказу про звільнення.

Двоє суддів Голосієвського суду відмовили позивачу, оскільки «в разі вжиття заходів забезпечення позову фактично буде ухвалено рішення без розгляду справи по суті, що є неприпустимим» (справи – тут і тут.). Натомість суддя Наталя Сальникова погодилась з позивачем і як забезпечення позову – відновила Ткаченка на роботі (рішення в Реєстрі не опубліковане).

Одразу після повернення на робоче місце Володимир Ткаченко призначив нового керівника контрольно-ревізійного управління Артура Шаблієнка. Шаблієнко у 2012 році балотувався в Верховну Раду від партії Наталії Королевської «Україна вперед!». Сам Володимир Ткаченко був заступником Королевської по партії.

Нагадаємо, що у 2012 році Наталія Королевська стала міністром соціальної політики, тобто почала курувати діяльність фондів соціального страхування. Протягом 2012-2014 рр. фонди соцстраху неодноразово опинялись у центрі корупційних скандалів, серед учасників яких з’являлось і прізвище тодішнього заступника керівника виконавчої дирекції Фонду Володимира Ткаченка. Наприклад, фірми та бізнес-партнери Ткаченка на Шаблієнка у 2013 році взяли участь у розіграші 10 млн грн. Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності на розміщення замовних публікацій у ЗМІ.

Володимир Ткаченко очолив виконавчу дирекцію Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності під час подій на Майдані – 7 лютого 2014 року. До того він був першим заступником голови виконавчої дирекції.

2 вересня 2014 року Ткаченко був звільнений з формулюванням «за одноразове грубе порушення трудових обов’язків». Однак звільнення було перенесене на перший день після виходу його з лікарняного. Судячи з матеріалів суду, хворів Ткаченко понад рік.

Наталя Королевська нині є нардепом від “Оппозиційного блоку”.