«Антикорупціонери» подарували прокуратурі Волині позашляховик за десятки тисяч доларів
11.08.2015   //   41 Переглядів

«Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією» подарувала прокуратурі Волинської області автомобіль «Toyota Land Cruiser 200». Про це йдеться у відповіді прокуратури на запит активіста Сергія Рижкова, опублікованій Волинським агентством журналістських розслідувань.

Вартість позашляховика оцінюють у щонайменше $35 тис. За прокуратурою його зареєстровано ще у липні 2013 року. Обласним прокурором тоді був Андрій Парака.

Як йдеться у листі, автомобіль безоплатно передано громадською організацією для «зміцнення матеріально-технічної бази прокуратури» і «для забезпечення якісного та оперативного виконання правцівниками прокуратури… службових обов’язків».

Від «Наших Грошей»

«Всеукраїнську Спеціальну Колегію з питань боротьби з корупцією» заснували Вадим Бай, Сергій Саранов, а також Юрій Лавренюк, підполковник міліції у відставці, помічник нардепа Івана Кириленка від фракції ВО «Батьківщина». Головою колегії в червні цього року обраний Олександр Рябека, колишній народний депутат (2006-2012 рр.) від «Батьківщини».