Екс-депутат міськради самовільно захопив більше 30 соток землі у Черкасах під розважальний комплекс (фото)
28.07.2015   //   334 Переглядів

ТОВ «Берег-2007» У Черкасах самовільно зайняло близько 30 соток на прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища. Про це пише «Кропива» з посиланням на інформацію начальника відділу містобудівного кадастру Черкаської міськради Федіра Балаби.

Самозахоплення було здійснено по-сусідству до вже виділеної земельної ділянки по вул. Гагаріна, 3/1. Мова йде про 1,2 га землі, які з 2007 року орендує «Берег-2007». Воно більш відоме, як «Бочка». Спортивно-розважальний комплекс «Бочка» належить родині Арсенюків. Олексій Арсенюк неодноразово був депутатом Черкаської міської ради.

Межі виділеної ділянки позначені червоними лініями

Межі виділеної ділянки позначені червоними лініями

Самозахоплена земля забудована. «Орієнтовна площа самозахвату землі – 3200 кв м. Здавалося б ось він, інструмент наповнення бюджету, здійснюй моніторинг і штрафуй. На жаль, орган відповідальний за самозахоплення земель, а це Державна екологічна інспекція, ніяк не реагує», – повідомив Федір Балаба.

Архітектор навів приклад самозахвату за допомогою ортофотопланів. За його інформацією, точність прив’язки до місцевої системи координат +-35 см.