Яценюківець з облради отримав 16 мільйонів на розбудову інтернату в Славуті
06.07.2015   //   70 Переглядів

славута нема протоколуСлавутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки 26 червня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» на реконструкцію будівлі під гуртожиток за 15,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Будівлю по вул. Князів Сангушків, 8 мають реконструювати до кінця наступного року, окрім повної реконструкції будівлі у вартість входить сантехніка, меблі, оргтехніка, спортінвентар, постільна білизна, благоустрій та озеленення території.

Основним власником фірми «Прогрес» є Артур Фрідман, депутат Хмельницької облради, висувався від «Батьківщини», наразі входить в депутатську групу «Народний фронт», в облраді очолює постійну комісію з питань будівництва, ЖКГ, природокористування та екології. Директором підприємства працює Володимир Скомаровський, депутат Славутської міської ради, також обирався від «Батьківщини».

Хто і з якими пропозиціями склав конкурентцію «Прогресу» невідомо, оскільки всупереч закону протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів на «ВДЗ» в результатах закупівлі не оприлюднений – натомість пуста сторінка (див. скріншот).