Племінник Івченка з друзями володіють котельнями на території армійського спортклубу
21.06.2015   //   283 Переглядів

Суд залишив в силі договір між Центральним спортивним клубом Збройних Сил України і ТОВ «Теплопостачальна компанія Енергозбереження» щодо поставок пари і гарячої води на суму 5,93 млн грн. Про це йдеться у рішенні Господарського суду м.Києва від 9 червня.

Договір укладено 27 лютого цього року за результатами переговорної процедури закупівлі.

Замовник пояснив неконкурентну закупівлю відсутністю конкуренції, в тому числі з технічних причин, оскільки «ТК Енергозбереження» володіє модульною котельнею на території ЦСК ЗС України.

ТОВ «Інвесттеплоцентр» подав позов у суд щодо визнання цього договору недійсним. Позивач стверджував, що на момент укладання договору «ТК Енергозбереження» не мала ліцензії на теплопостачання.

Однак суд з’ясував, що на момент тендеру «ТК Енергозбереження» мала ліцензію, дійсну до 2018 року. «ТК Енергозбереження» мала аналогічний договір із ЦСК ЗС України у 2014 році.

Крім того, «Інвесттеплоцентр» повідомив, що орендує у ТОВ «Енергозбереження» модульні котельні, які знаходяться на території ЦСК ЗС України за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 10. Тому «Інвесттеплоцентр» мав намір сам постачати теплову енергію замовнику, а тепер такої можливості позбавлений.

Однак суд ці доводи не прийняв і зазначив, що ЦСК ЗС України має право на вибір контрагентів та свободу договору, що не порушує права та інтереси позивача.

ТОВ «ТК Енергозбереження», що має котельню на території ЦСК ЗС України, належить Олександру і Тетяні Бубликам – батькам Дмитра Бублика, екс-керівника дочірнього підприємства «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України». Дмитро Бублик є другом і компаньйоном Юрія Панюки, племінника екс-голови «Нафтогазу» Олексія Івченка.

ТОВ «Інвесттеплоцентр» належить Роману Попадину і Михайлу Попадину, котрий відомий як . голова ревізійної комісії «Єврогазбанку» Олексія Івченка.

ТОВ «Енергозбереження», що володіє котельнями на території ЦСК ЗС України, записане на Юрія Панюка, племінника Олексія Івченка. З кінця березня цього року фірма знаходиться в стані припинення.

За даними ВДЗ, спортклуб платить «ТК Енергозбереження» за тепло з кінця 2012 року. За цей період з компанією підписано договорів на 20,05 млн грн. ТОВ «Енергозбереження» вигравало цей тендер спортклубу у 2012 році на 3,64 млн грн. «Інвесттеплоцентр» таких підрядів не отримувало.