В Ізюмі за 2 мільйони підрихтують дорогу
21.05.2015   //   15 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міськради Харківської області за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління» на ремонт дороги вартістю 2 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За ці гроші до кінця року планується зробити капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. 20-років Жовтня м. Ізюм. Передбачено засипку вибоїн щебенем, розлив в’яжучих матеріалів улаштування вирівнюючого шару із асфальтобетону, розлив в’яжучих матеріалів, улаштування асфальтобетонного покриття товщиною 5 см, фрезування асфальтобетонної поверхні в об’ємі 1 % від всієї площі.

Переможець ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління» запропонував робити ремонт дороги з розрахунку 37701,60 грн за 100 кв.метрів дороги.

«Шляхове ремонтно-будівельне управління» зареєстроване у м.Ізюм Харківської області. Найбільшим пакетом акцій 24% володіє голова правління Ніна Гончар.

У торгах взяли участь три компанії. У тендерного комітету були претензії до двох із них щодо повноти пакету документів. Разом з тим інформація про відхилення якоїсь із пропозицій у ВДЗ відсутня. Тільки навпроти фірми-переможця зазначено, що необхідні документи в наявності.

Один із учасників ТОВ «Євробуд Плюс» Карена Антоняна з Дніпропетровської області не подав звіт про рух грошових коштів. Ця фірма пропонувала виконати роботи дешевше – з розрахунку 36 429 грн. за 100 кв. метрів.

Водночас відомо, що оцінка пропозицій, окрім вартості робіт (80 балів), включала також термін початку виконання робіт з моменту отримання заявки (10 балів) і наявність спеціальної техніки (10 балів).  Чим відрізнялися пропозицій учасників в цій частині у протоколі торгів не уточнюється.