Підконтрольне Ахметову «Дніпроенерго» відписало його ж фірмі 229 мільйонів на ремонти
09.04.2015   //   212 Переглядів

ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» 1 квітня за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Інтеренергосервіс» на ремонт устаткування на загальну суму 228,78 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року фірма повинна надавати послуги з ремонту обладнання на Криворізькій, Придніпровській та Запорізькій ТЕС.

Основним власником фірми «Інтеренергосервіс» є голандська фірма «ДТЕК Енерджі Б.В.», їй належить 99% компанії. Ще 0,99% належить ТОВ «ДТЕК Енергія», а решта 0,01% записані на ТОВ «Перший радник», яке засновували Олексій Захарчук, відомий як заступник директора зі стратегій розвитку ДТЕК, та нинішній голова НКЦПФР Дмитро Тевелєв. Наразі «Перший радник» зареєстровано на Захарчука та Аліну Геза.

Вигравати тендери фірма «Інтеренергосервіс»  почала наприкінці 2013 р., за цей час отримала замовлень на 333,14 млн грн. – усі в структурі підконтрольних ДТЕК компаній.

Єдиним конкурентом фірми на нинішніх торгах було ПП «Енергодаррембуд». Наразі власником цієї фірми зі статутним капіталом в 15 тис грн. є Василь Копилов, до літа 2010 співвласником також був Олександр Овчинніков. За останні сім років ця фірма виграла тендерів на 12,23 млн грн., також усі в системі ДТЕК.

Нагадаємо, основним власником «ДТЕК Дніпроенерго» є DTEK Holdings Limited, якому належить 68% енергогенеруючої компанії, ще 25% належить державній НАК «Енергетична компанія України».