«Київавтодор» замовив капремонт каналізаційних колекторів за 21 мільйон
09.04.2015   //   50 Переглядів

КК «Київавтодор» 30 березня уклала угоду з ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» на капітальний ремонт каналізаційних колекторів. Загальна вартість договорів складає 21 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Більша частина суми 16,43 млн грн. піде на капремонт частини Прозорівського (Кловського) колектора дощової каналізації в районі перетину бульв. Лесі Українки та вул. Мечнікова у Печерському районі м. Києва.

Ще 4,56 млн грн. коштуватиме капремонт колектора дощової каналізації на проспекті Правди на перетині з проспектом Порика в Подільському районі м. Києва.

На обох тендерах єдиним конкурентом було ПАТ «Київметробуд».

Фірму-переможця «Київпідземшляхбуд» було засновано у 2000 р. низкою осіб, зокрема до складу власників до 2010 р. входив Валерій Борисов, у 2002-2006 р.р. перший заступник глави КМДА, далі – народний депутат. До парламенту він обирався від «Нашої України», але в 2011р. перейшов у фракцію Партії регіонів. На виборах 2012 року Борисов також очолював передвиборчий штаб Партії регіонів в Києві.

Наразі співзасновниками фірми є незмінний директор Анатолій Гальчук і ТОВ «Бас-Інвест», яке належить кіпрській компанії «Говертано Холдінгз ЛТД», заснованій 15 червня 2010 року і записаній на двох громадян Кіпру.