З новим директором «Укртрансгаз» роздав 125 мільйонів на ремонт новим фірмам
11.03.2015   //   216 Переглядів

Філії ПАТ «Укртрансгаз» 27 лютого уклали угоди на ремонт пунктів виміру витрати газу на суму 125,56 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Укрбудгаз-магістраль» отримало замовлень в сумі на 47,10 млн грн. Йдеться про ремонт вузлів обліку газу на ГРС УМГ «Прикарпаттятрансгаз»: м.Бучач (Тернопільська обл.), с.Коболчин (Чернівецька обл), м.Калуш (Івано-Франківська обл.), смт.Борошнів (Івано-Франківська обл.), с.Керецьки (Закарпатська обл.), с.Соломоново (Закарпатська обл.), с.Тулова (Івано-Франківська обл.), с.П’ядики (Івано-Франківська обл.), с.Вербовець (Івано-Франківська обл.), с.Шульганівка (Тернопільська обл.), с.Данилово (Закарпатська обл.).

«Укрбудгаз-магістраль» зареєстрована в Києві. Засновником значиться Дмитро Петренко. Директором є Валентин Штепа-Пекур. У ВДЗ немає інформації про інші підряди «Укрбудгаз-магістраль». Водночас за даними Реєстру судових рішень, у 2012 році компанія отримувала підряд «Уктрансгазу» на капітальний ремонт вимірювальних трубопроводів. Вартість контракту не уточнюється.

Також 27,91 млн грн. заплатять ТОВ «Сучасні українські нафтогазові технології» за ремонт пунктів виміру газу на ГРС с. Петропавлівка (Дніпропетровська обл.), ГРС-1 м. Куп’янськ (Харківська обл.), ГРС м. Зміїв (Харківська обл.), ГРС м. Орджонікідзе (Дніпропетровська обл.), ГРС с. Гуляйполе (Запорізька обл.).

Компанія «Сучасні українські нафтогазові технології» зареєстрована в Києві. Вперше ця компанія виграла тендер у 2014 році у ПАТ «Київенерго», отримавши невелике замовлення на поставку товару на суму менше 1 млн грн.

Ще 24,44 млн грн. отримає ТОВ «Гленц» на ремонт пунктів виміру витрати газу на ГРС Хотівський (Київська обл.), ГРС Рея (Житомирська обл.), ГРС Сніжків (Харківська), ГРС Василівка (Житомирська обл.), ГРС Недригайлів (Сумська обл.).

Фірма «Гленц» заснована в м.Буча Київської обл. Григорієм Ржевським. Віднедавна новим власником став Ігор Мовчан, а директором – Владислав Мовчан. За даними ВДЗ, тендерів раніше не вигравала.

Також 15,54 млн грн. отримає ПП «Імекс» на ремонт пунктів виміру витрати газу на ГРС Багрин (Київська обл.), ГРС Козятин (Вінницька обл.), ГРС Щорс (Чернігівська обл.).

Підприємство «Імекс» зареєстроване в Тернополі на Романа Нижника. Раніше фірма тендерів не вигравала.

ТОВ «Норма Плюс» заплатять 9,57 млн грн. за ремонт пунктів виміру витрати газу на ГРС Корюківка (Чернігівська обл.), ГРС Баришівка (Київська обл.)

Компанія «Норма Плюс» зареєстрована в Києві. Її власниками є Петро Кулінічев і Вікторія Жданенко. Батько Петра Кулінічева – Костянтин Кулінічев – у 2007 році був заступником мера м.Кременчук Полтавської області. У 2000-2010 рр. міським головою Кременчука був Микола Глухов.

За даними ВДЗ, у 2012-2013 рр. більшість підрядів на ремонт пунктів обліку отримували інші компанії – «Конструкт груп», «Укрбудтехнагляд», «Західна трубопровідна компанія». У 2014 р. такі роботи не закуповували.

З липня 2014 року «Укртрансгаз» очолив Ігор Прокопів, який раніше очолював «Івано-Франківськгаз» (2003-2009), а також керував Івано-Франківською міською організацією партії «Фронт Змін».