На дороги Херсонщини відписали ще 62 мільйони
24.02.2015   //   27 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Херсонській області 17 лютого уклала угоди на поточний ремонт і експлуатаційне утримання доріг місцевого значення на суму 61,58 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Основну частину замовлення вартістю 51,74 млн грн. отримає ДП «Херсонський облавтодор» на утримання засобів зв’язку, зимове утримання; ремонт та утримання земляного полотна, дорожнього одягу, покриття, штучних споруд, аварійні роботи, озеленення, послуги з технічного нагляду.

Ще 8,36 млн грн. заплатять ПП «Комплекавтодор» Сергія Алєферка за заходи з організації та безпеки дорожнього руху, облаштування доріг технічними засобами регулювання дорожнього руху, облаштування автобусних зупинок.

Решту 1,48 млн грн. отримає ТОВ «Профіт Буд Сервіс» на влаштування металевої бар’єрної огорожі. Фірма зареєстрована у Києві у червні 2013 року. Засновниками є Сергій Сегеда, Тетяна Сохань і Геннадій Наумович.

Нагадаємо, що на ремонт і утримання доріг державного значення в Херсонській області цьогоріч вже уклали угоди на 74,19 млн грн.