Автори та захисники корупційного законопроекту 1159 про розпил землі (додано)
16.02.2015   //   185 Переглядів

(додано реакцію Юрія Дерев’янка)

Автори проекту Закону про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами №1159

кулінічОлег Кулініч («Економічний розвиток», у 2012 році був у Партії регіонів, у 2010 у «Батьківщині»)

З серпня 2007-го по травень 2008-го був заступником генерального директора ліквідованого держконцерну «Укратомпром». До цього був віце-президентом НАЕК «Енергоатом» з юридичних питань і корпоративних ризиків. Раніше працював в СБУ. У грудні 2008 року був призначений головою Держкомзему замість Черпіцького. Нібито це було умовою входження блока Литвина в коаліцію

Кулініч є власником ПП «Зіньківземпроект», директором фірми є Тетяна Загорулько, дружина секретаря Зінківської міськради Полтавської області Сергія Загорулька, який працював у Полтавському філіалі інституту «Укрземпроект», був в.о. начальника проектно-вишукувального земельно-кадастрового бюро при Зіньківському районному відділі земельних ресурсів і працював в Зіньківському районному відділі Полтавської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» на посаді провідного спеціаліста.

Лунченко і Бровді на фоні партії Яценюка.

Лунченко і Бровді на фоні партії Яценюка.

Валерій Лунченко («Народний фронт», був керуючим справами Хустського міськвиконкому, депутатом Закарпатської облради від «Фронту Змін», у 2014 році Турчинов за пропозицією Яценюка призначив його головою Закарпатської облдержадміністрації, а Порошенко звільнив).

Співвласник ТОВ «Регіональна телевізійна компанія «Хуст» разом з Мирославом Білецьким, депутатом Закарпатської облради від «Фронту змін» (З 2007 року – голова правління СТОВ «Україна», директор ПП «Хуст-спецавтотранс».)

Своєю стрімкою кар’єрою 31-річний політик зобов’язаний двом особам — Роберту Бровді й Арсенію Яценюку. У березні 2011 р., Лунченко став керівником фракції «Фронту Змін» Закарпатській облраді, оскільки його попередник Бровді переїхав до столиці й очолив російсько-єнакіївську компанію «Хліб Інвестбуд». Згодом Яценюк мусив виправдовуватись за цей колабораціонізм і виключити Бровді з «ФЗ».

Кириленко і Івченко

Кириленко і Івченко

Іван Кириленко («Батьківщина») – був заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Павла Лазаренка, аграрним міністром у Кабміні Ющенка-Тимошенко, віце-прем’єром у першому уряді Януковича. Цитата 2008 року, коли Лазаренко вже сидів за корупцію у американській тюрмі: «Зная очень хорошо Павла Ивановича, могу сказать только одно: это сильный организатор, добротный хозяйственник». Або ось ще приклад: «У фирм Лазаренко отобрали собственность, которую ему отдал вице-премьер Кириленко».

Вадим Івченко («Батьківщина») – забудовник (приватні підприємства «Білоцерківська інвестиційна компанія «регіон», «Білоцерківінвестбуд холдинг», «Інтергруп комфорт») і медійник (ТОВ «Інформаційна агенція «Рідне село», ПП «БЦ Інформ»).

У якості голови регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Київській області Івченко входив до координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Київській облдержадміністрації під керівництвом губернатора Анатолія Присяжнюка. Народним депутатом від «Народного фронту» є син Присяжнюка Олександр.

У помічниках – мер Українки Павло Козирєв, голова Дилерської сільради Павло Кучерявий, голова Великобугаївської сільради Іван Качан, заступник керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Карім Ємельяненко, голова Профспілки працівників агропромислового комплексу України Ігор Сопел кін.

бакуменкоОлександр Бакуменко («Блок Петра Порошенка») голова ради директорів асоціації «Союз птахівників України», генеральний директор асоціації «Союз кормовиробників України». Його називають неопераційним членом ради директорів холдинга Ovostar Union Віталія Вересенка і Бориса Бєлікова.

Анатолій Дирів зліва від Шлемка.

Анатолій Дирів зліва від Шлемка.

Дмитро Шлемко («Батьківщина») – з 2005 року був замгубернатора Івано-Франківської області. За даними руху «Чесно», Шлемко фігурував у публікаціях про зловживання із розподілом земельних ресурсів в Івано-Франківській області та хабарництво при включенні кандидатів у нардепи по списку «Батьківщини».

деревянкоЮрій Дерев’янко (висувався від партії «Воля», яку забрав у Соболєва, зараз позафракційний) – один з зачинателів угрупування «Арт-мастер», яке отримувало від держави сотні мільйонів роялті за обслуговування державних реєстрів. Його фірма «Енерготехнології» виступила співзасновником благодійної організації «Фонд підтримки вітрильного спорту» разом з банком «ТК Кредит» Юри Єнакіївського.

Більш ніж через місяць після опублікування цієї інформації до «Наших Грошей» надійшов лист від Юрія Дерев’янка.

Народний депутат стверджує, що «з 2005 року не має жодного відношення до ТОВ «Арт – мастер», не приймав участі у заснуванні благодійної організації «Фонд підтримки вітрильного спорту», як у складі ТОВ «НВО «Енерготехнології», так і будь-яким іншим чином, а також знає про особу Юрія Іванющенка виключно як екс-нардепа України від Партії регіонів та не підтримує жодних зв’язків із ним ні особисто, ні опосередковано».

Арешонков і Медведчук

Арешонков і Медведчук

Володимир Арешонков («Блок Петра Порошенка») – з 2010 року очолював Коростенську райдержадміністрацію Житомирської області. Під час передвиборної кампанії Арешонков, відповідаючи на запитання щодо «бурштинової хвороби», процитував прокурора області, котрий офіційно заявив, «що бандитські кримінальні формування захопили бурштинові копальні… зробити ми нічого не можемо. Якщо зупинити не можна, треба переводити в правове поле».

кодолаОлександр Кодола («Народний фронт») – у 2014 році був першим заступником голови Чернігівської облради

мірошниченкоІван Мірошніченко («Самопоміч») – є співзасновником низки аграрних фірм («Поле-грейн», «Україна-агро», «Агродар лтд», «Відродження»). Радник міністра агрополітики Миколи Присяжнюка. Його прізвище повязують з фондом «Pharus Assets Management», партнер якого Олексій Павленко у грудні став міністром АПК. Також цей фонд був пов’язаний з «Авант-банком», у якому працював син екс-генпрокурора Валерій Ярема.

кучерМикола Кучер («Блок Петра Порошенка») – директор Департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка, який у 2014 році був першим заступником голови Адміністрації президента.

заблоцькийМар’ян Заблоцький – автор блогів на «Українській правді» на захист корупційного законопроекту №1159. Є помічником нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Олексія Мушака, який очолюва благодійний фонд «Україно! Я за тебе» Валерія Омельчука (раніше був головою правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву при Кабінеті Міністрів).

Заблоцький також є головним аналітиком Української аграрної асоціації, яку очолює Володимир Макар – юрист з групи біглого Андрія Портнова. Макар очолював і був співзасновником громадської організації «Інвестиційна Україна», де серед засновників був сам екс-перший заступник голови Адміністрації президента Портнов, Іван Гранцев, екс-голова ДКЦБФР Сергій Петрашко, Володимир Пилипенко, Вадим Фесенко (у 2013 році керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента), Олексій Темненко (працював з Сергієм Пашинським по «Агрокомбанку», світився у рейдерському захопленні «Житомирських ласощів»), Тетяна Капцова (з 2011 року суддя Госпсуду Києва).