АМКУ оштрафувало фірму сина «регіонала» ще на 2 мільйони за розіграний тендер «Укртрансгазу» ціною 100 млн
05.02.2015   //   36 Переглядів

Суд стягнув з ТОВ «МК Інжиніринг» в дохід держбюджету 2 млн грн. штрафу та пені. Про це свідчить рішення Господарського суду Київської області від 21 січня.

У травні 2014 року Антимонопольний комітет встановив, що ТОВ «МК Інжиніринг» і ТОВ «Дата Інтегра» узгодили свої дії під час участі у торгах на закупівлю послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуги з ремонту відомчих КЛЗ), проведених «Укртрансгазом» влітку 2011 року. Узгодження дій фірмами призвело до спотворення результатів торгів.

За порушення законодавства АМКУ оштрафувало ТОВ «МК Інжиніринг» на 1 млн грн. У встановлений строк фірма цю суму не сплатила, тому суд погодився на вимоги АМКУ і стягнув з «МК Інжиніринг» ще 1 млн грн. пені.

Нагадаємо, влітку 2011 року ТОВ «МК Інжиніринг» виграло тендер «Укртрансгазу» на послуги з ремонту відомчих КЛЗ у 2012 році на суму 98,89 млн грн.

ТОВ «МК Інжиніринг» і ТОВ «Дата Інтегра» були єдиними учасниками цих торгів. Цінова пропозиція фірми «Дата Інтегра» була на 10,91 млн грн. вищою.

У жовтні минулого року суд задовольнив позов АМКУ про стягнення з ТОВ «МК Інжиніринг» в дохід держбюджету також 2 млн грн. штрафу і пені за узгоджені дії під час тендеру із закупівлі 25 одиниць комп’ютерної техніки для «Укртрансгазу».

Власниками «МК Інжиніринг» протягом 2010 року були донеччанка Тетяна Морозова і киянин Сергій Павлов, син Юрія Павлова, тоді заступника голови Київської облради, який належав до Партії регіонів. Сьогодні Павлов входить до групи «Нова Київщина». У 2011 фірму перереєстрували на Михайла Морозова та Олега Німчука.

Сьогодні власниками «МК Інжиніринг» значаться офшорні компанії «Марана Стар ЛТД. » і «Монтекастілло Стар ЛТД.», зареєстровані на Тортолі (Британські Віргінські острови). Директором залишився Михайло Морозов.

Раніше «Економічна правда» з посиланням на джерело в Державній податковій службі опублікувала дані, які свідчать, що компанія «МК Інжиніринг» виступала посередницькою структурою при перерахуванні коштів від «Укртрансгазу» на інші компанії, які мали статутний капітал до 1 тис грн.

З 2008 року, коли було засновано «Вісник державних закупівель», опубліковано дані про підряди «МК Інжініринг» на 699,66 млн грн.

Станом на 2011 рік засновником київського ТОВ «Дата Інтегра» була Лідія Ковалевська, директором – Микола Бараннік. Наразі ця фірма зареєстрована у Львові і має іншу назву – ТОВ «Дрого Лтд».