Оточення Злочевського зайняло гектар у Одесі під забудову по «туалетній» схемі
17.12.2014   //   99 Переглядів

Суд відмовився визнати, що ТОВ «Фелісітас» втратило право власності на зруйновану будівлю, розташовану в Одесі на вул. Чорноморська, 17. Про це свідчить постанова Вищого госпсуду від 11 грудня.

У 2008 року Одеська міськрада продала нежитлову будівлю площею 24,8 кв м за вказаною адресою ТОВ «Фагот ЮГ», яке у 2010 році перепродало її фірмі «Фелісітас». Навесні 2013 року ця будівля повністю згоріла.

Прокуратура, представляючи інтереси Одеської міськради, звернулася до суду з вимогою визнати відсутнім у фірми право власності на зруйновану будівлю. Прокуратура вказує, що оскільки будівлі більше не існує, то у ТОВ «Фелісітас» немає на неї права, як і на користування ділянкою, на якій приміщення розташовувалося. Жодного правовстановлюючого документу на ділянку, межі якої не визначені, у фірми немає.

Та суди усіх трьох інстанцій відмовилися задовольнити позов прокуратури. Вони вказали, що у разі знищення майна право власності на нього припиняється з моменту внесення власником змін до державного реєстру. А фірма «Фелісітас» до відповідного органу із заявою про припинення права власності не зверталася.

Раніше газета «Сегодня» повідомляла, що приміщення площею 25 кв м – це був туалет, а власник цієї будівлі зайняв ділянку площею більше 1 га, на якій представники фірми «Фагот» хотіли збудувати готельний комплекс.

Фірми «Фагот ЮГ» і «Фелісітас» зареєстровані за однією адресою: Одеса, вул. Базарна, 40.

Засновниками ТОВ «Фелісітас» є Віра Каракуліна і Катерина Блажиєвська.

Засновниками ТОВ «Фагот ЮГ» є Олена Болгарина (35%), Людмила Калмикова (35%) і член Ради директорів «Української будівельної асоціації» Володимир Горащенко (30%). Станом на 2008 рік замість Горащенка до складу засновників «Фагот ЮГу» входило ПП «Фагот», засновником якого були Інна Павловська і Олександр Павловський.

Олена Болгарина є директором одеського ТОВ «Ріо Гранде», співзасновником якого до 2009 року був Владислав Злочевський – це брат екс-міністра екології Миколи Злочевського, який через фірму «Інфокс» володіє одеським водоканалом. Владислав Злочевський з 2010 року працював заступником начальника Одеського обласного УМВС. За даними «Цензору», за працевлаштування свого брата у міліцію, Злочевський влаштував брата начальника Одеського УМВСУ Михайла Яцкова Анатолія начальником Державного управління охорони навколишнього середовища у Одеській області.

Після призначення Владислава Злочевського до МВС, його у складі засновників фірми «Ріо Гранде» змінив екс-керівник ТОВ «Інфокс» Олексій Леонов.