«Київводоканал» відписав 5 мільйонів на проектні роботи по Бортницькій станції
30.11.2014   //   63 Переглядів

ПАТ «АК «Київводоканал» 25 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ДП «Інститут «Київінжпроект» ТОВ «НВПІ «Київпроект» на проектно-кошторисні роботи в рамках реконструкції Бортницької станції аерації. Вартість угоди склала 4,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про коригуванню проектно-кошторисної документації стадія «Проект» та розробка стадії «Робоча документація» по 5 пусковому комплексу І черги реконструкції споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництва технологічної лінії по обробці та утилізації осадів.

Підприємство «Київінжпроект» входить у ПАТ «Київпроект», акціонерами його є кіпрська компанія «Істанова Інвестментс ЛТД», а також віргінські оффшори «Гринвіч Інтернешнл Венчурс Лімітед» й «Арваті Глобал ЛТД».

За останні шість років «Київінжпроект» виграв тендерів на 51,67 млн грн., материнський ПАТ «Київпроект» – 2,95 млн грн.

Нагадаємо, у вересні минулого керівництво «Київпроекту» заявило про рейдерське захоплення підприємства нібито людьми з оточення сина екс-генпрокурота Артема Пшонки. У відповідь на скаргу тодішнього директора «Київпроекту» Ярослава Підгайного, проти нього самого відкрили кримінальні справи. Підгайний повернув контроль над підприємством у червні цього року.

Єдиним конкурентом фірми на нинішніх трогах було ТОВ «Інжпроектсервіс» Тетяни й Ольги Черненко. Обидві також є співзасновницями фірми ТОВ «Гідроінж-Буд», де їхнім партнером через ТОВ «Глобал Проперті 24» є Олександр Сівкович, син Володимира Сівковича, екс-віце-прем’єра в уряді Миколи Азарова в березні-жовтні 2010, відповідальний за силовий блок, і заступника Секретаря РНБО до грудня 2013. Сівкович один з підозрюваних в організації побиття студентів на Майдані в грудні 2013 р.