Активи банку Порошенка з початку року зросли у 1,5 рази – краще від банківської системи України
16.10.2014   //   25 Переглядів

Активи «Міжнародного інвестиційного банку», основним акціонером якого є президент України Петро Порошенко, цього року зросли майже у 1,5 рази. Про це свідчить звіт про фінансовий стан банку за ІІІ квартал 2014 року.

Зараз активи банку становлять 2,53 млрд грн., тоді як у ІІ кварталі – 2,03 млрд грн., а на початку цього року – 1,74 млрд грн. Таким чином, з початку цього року активи «Міжнародного інвестиційного банку» зросли майже у 1,5 рази або на 45,6%.

Як вказує Олексій Комаха у своїй статті на сайті «Мінпром», актив всієї банківської системи за перші вісім місяців збільшилися всього на 5%.

На зростання активів «Міжнародного інвестиційного банку» частково вплинула девальвація гривні. Разом з тим у банку зросла кількість вкладів. Так, залишки на рахунках коштів клієнтів з початку року зросли з 1,43 млрд грн. до 2,1 млрд грн., зокрема, кошти юридичних осіб – з 831 млн грн. до 1,16 млрд грн.

Власниками ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» є Петро Порошенко, депутат Київради Ігор Кононенко, ПАТ «ЗНКІФ «Прайм Ессетс Кепітал», основним власником якого є Порошенко, а також ПАТ «ЗКНІФ «Вік», яким володіє Кононенко.