Залізниця розіграла 1,2 мільйони між партнером залізничника і сімейними партнерами
28.09.2014   //   191 Переглядів

ДП «Одеська залізниця» 19 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ ВКФ «Адекс» на закупівлю деталей на суму 1,23 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено пластини тангенціальні для обточки колісних пар у кількості 4 376 шт., тобто по 280 грн./од.

Власниками фірми «Адекс» є Святослав та Олександр Поліщуки, а також Ярослав Чапельський, усі з м. Дубляни Львівської області. Поліщуки також є співвласниками ТОВ «Жар-Птиця», разом з ними частку у цій фірмі має Альберт Панасевич, раніше відомий як полковник, начальник управління військових сполучень на Львівській залізниці. Саме на цій посаді він згадується у колективній газеті Львівської залізниці у 2008 р. та в судових рішеннях за 2010 р.

Загалом на тендер подавалися 12 компаній, однак допущені до участі були тільки три. Конкурентами «Адекса» стали ТОВ «Київтехцентр» і ТОВ «Промтехальянс».

Власниками «Промтехальянсу» є луганчанка Оксана Казак і киянин Руслан Ткачук. За однією адресою з ними зареєстровані відповідно Роман Казак і Ганна Ткачук, котрі є співвласниками фірми ТОВ «Роялкліматгруп». Разом з ними до списку власників входить Ганна Фейзрахманова. Вона ж є співвласницею «Київтехцентру».