Прокурори взялися за водника, який виділив 24 мільйони на укріплення берегів біля «Межигір’я»
15.09.2014   //   18 Переглядів

Прокуратурою повідомлено про підозру посадовцю Державного агентства водних ресурсів України, котрий порушив порядок використання бюджетних коштів, чим завдав державі збитків на суму понад 24 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Чиновник, займаючи керівну посаду в Держводагентстві України, безпідставно виділив бюджетні кошти на берегоукріплення Київського водосховища у районі с. Нові Петрівці біля резиденції колишнього Президента України «Межигір’я». Незважаючи на те, що найбільшого руйнування на той час зазнавала берегова лінія Кременчуцького та Каневського водосховищів», – йдеться у повідомленні.

За даними ВДЗ, всього за 2011-2012 рр. проведено три тендери на берегоукріплення Київського водосховища на суму 25,37 млн грн.

З них підряд на 17,30 млн грн. тримало ПрАТ «Суднопідйом», основним акціонером якого є ТОВ «Суднопідйом-Транс», яким володіють Ігор Астахов, Микола Єрьомін, Володимир Жолос, Наталія Кулікова, Артем Ковальов і ТОВ «Суднопідйом-Сервіс», яким володіє колектив фізосіб.

Також замовлення на 8,06 млн грн. у 2012 році отримало ТОВ «Собі». Засновниками фірми є Сергій Надєєв та Андрій Шалоплут, який також був одним з співзасновників ТОВ «Інвес». Ця компанія відома зведенням багатоповерхового будинку в Маріїнському парку поряд з Верховною Радою, яку після обрання президентом хотів знести Віктор Ющенко.