Попри судову заборону фірма з орбіти Ставицького будує заправку у Борисполі
09.09.2014   //   43 Переглядів

ТОВ «БРСМ-Нафта», яку пов’язують з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким, будує автозаправку у Борисполі без усіх необхідних дозволів та попри судову заборону. Про це йдеться у сюжеті Людмили Тягнирядно програми «Схеми».

Міський голова Анатолій Федорчук запевняє, що фірма не отримала всі необхідні дозволи та погодження на будівництво.

«Не перенесені мережі, які йдуть по діагоналі через цю ділянку, не виконані містобудівні умови по водоканалу, які були видані, взагалі не отримані технічні умови по тепломережі», – каже мер.

За його словами, на цій ділянці раніше була зелена зона, та дозволу на порушення благоустрою фірма також не отримувала.

Провідний фахівець з дозвільної документації компанії «БРСМ-Нафта» Сергій Нетудихатко це заперечує і запевняє, що всі дозволи для того, щоб вести будівництво, у ТОВ «БРСМ-Нафта» є.

Будівництво ведеться за 50 метрів від житлових будинків та поблизу громадських об’єктів з великою кількістю відвідувачів. Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко вказує, що це є порушенням природоохоронного законодавства, оскільки відстань до будівництва АЗС має бути не менше 500 метрів.

13 серпня Київський окружний адміністративний суд за позовом прокуратури зупинив дію дозволу на виконання будівельних робіт від 29 квітня 2014 року, наданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією компанії «БРСМ-Нафта». Фірма подала апеляцію. Між тим будівництво триває.

Від «Наших грошей»:

Відповідно до ухвали суду, ТОВ «БРСМ-Нафта» будує заправку на ділянці площею 1,13 га у Борисполі по вул. Київський Шлях, 2/7.

Засновниками ТОВ «БРСМ-Нафта» значаться Андрій Біба і компанія «Меліан Менеджмент Лтд.» (Беліз). Директором фірми є Тамара Євдокімова.

Донедавна до складу засновників фірми входила Валентина Ушакова. Вона відома як співзасновник фірм «Моноліт 2», «Інвест менеджмент» та «Актив капітал груп» де її партнерами виступали батько та дружина екс-міністра Ставицького.

Ставицький після втечі Віктора Януковича також покинув Україну. За його місцем проживання під час проведення обшуку було вилучено 42 кг золота, $4,8 млн, дорогоцінні камені, коштовні годинники, документи на нерухомість та офшорні компанії, тощо. Проти Ставицького порушено кримінальну справу за статтею розкрадання в особливо великих розмірах, він оголошений в міжнародний розшук.

Мережа «БРСМ-Нафта» налічує близько 130 заправок. У квітні цього року поблизу Переяслав-Хмельницького одна з них вибухнула, внаслідок чого загинуло 6 людей. Експерти виявили численні корозійні наскрізні пошкодження підземного газопроводу, провідного від ємності до газороздавальної колонці.