«Кло» програло АМКУ в суді 200 мільйонів штрафів за розіграні тендери на 1,5 мільйона
29.08.2014   //   117 Переглядів

Суд стягнув з ТОВ «Елсвік» в дохід загального фонду держбюджету 100 млн грн. штрафу і 100 млн грн. пені. Про це свідчить рішення Господарського суду від 22 серпня.

Цей штраф на фірму 25 вересня 2013 року наклала тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету. Було встановлено, що фірма разом із ПП «Авторух» узгоджували свої дії, що призвело до спотворення результатів тендерів по закупівлі палива. Ці тендери проводились у 2010 та 2012 роках Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Києва.

Як вказало АМКУ, вказані фірми неодноразово разом брали участь у конкурсних торгах на закупівлю палива. При цьому вони узгоджували дії, внаслідок чого була усунута конкуренція.

ТОВ «Елсвік» у встановлений строк не сплатило штраф, у зв’язку з чим йому була нарахована пеня.

ТОВ «Елсвік» раніше називалося ТОВ «Кло-Карта». Назву фірми було змінено у травні цього року. Засновником фірми значиться компанія «Елсвік Трейд Корп» (Панама), а директором є Володимир Скопін.

У 2010 році ТОВ «Кло-Карта» виграло тендер комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Києва по поставці бензину на суму 164 тис грн., у 2012 – на суму 1,3 млн грн.

З листопада минулого року ТОВ «Кло-Карта» тендерів більше не вигравало. Приблизно в цей час естафету перебрало на себе ПП «Автопетроліум». ПП «Автопетроліум» і ТОВ «Кло-Карта» входять до групи компаній «Кло» Ігоря Чернявського і В’ячеслава Стешенка.