Фірма партнера Альоші отримає від мерії Донецька 24 мільйони на ремонт дороги
18.07.2014   //   45 Переглядів

Управління капітального будівництва Донецької міськради 11 липня уклало угоду з ТОВ «Донтехнобуд» на капітальний ремонт автодороги по пр.Дзержинського від УВС до р.Кальміус у Ворошиловському районі. Вартість угоди складає 24,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонт мають провести до кінця 2015 року.

Заплановані підготовчі роботи (розбирання споруд, рубка дерев тощо),улаштування дорожнього одягу  та  замощення  міжрейкового  простору, облаштування перехресть, примикань , з’їздів, тротуарів, зупинкових  та  посадкових майданчиків, капітальний ремонт трамвайної колії, перевлаштування  контактної  мережі  по  пр.Дзержинського, улаштування  зливової  каналізації, зовнішнього електропостачання, розмітка дороги, розміщення дорожніх знаків і турнікетів та ін.

Власниками фірми «Донтехнобуд» є Микола Зенков та Микола Брунько, бізнес-партнер Андрія Альоші, депутата Донецької міської ради від «Сильної України». Разом вони входили до складу власників ТОВ «Надра Донбасу». У січні цього року Альоша отримав пост радника запорізького губернатора Олександра Пеклушенка. Через це місцева преса називала Альошу «смотрящим» Януковича в регіоні. Перед тим Альоша, основним бізнесом котрого є метал і будівництво, був призначений радником дирекції інституту винограду й вина «Магарач», після чого були остаточно знищені виноградники інституту в с. Відрадному – прилеглі до «Чайного будиночку» Януковича.

У держреєстрі «Донтехнобуд» вказав номери телефону і факсу (062-386-88-86 і 062-312-76-26). Такі ж контакти мають ТОВ «Донасфальтобетон» і ТОВ «Укрспецстрой».

 «Донасфальтобетон» також брав участь у даному тендері із пропозицією на 4% дорожчою, аніж у переможця. Засновниками цієї фірми були донеччани Андрій Панченко і Леонід Хомутовський, депутат Донецької міськради від Партії регіонів. Згодом «Донасфальтобетон» переоформили на Олега Классена. Панченко і Хомутовський наразі залишаються власниками «Укрспецстрой».

Третім учасником тендеру, чию пропозицію замовник допустив до оцінки, було ТОВ «Данком» Андрія Довгопола.