Апеляційний суд Києва відписав 8 мільйонів на утримання офісу
11.07.2014   //   127 Переглядів

Апеляційний суд м.Києва 10 липня уклав угоду з ДП «Судовий будівельно-експертний центр» на послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування адміністративної будівлі суду. Вартість угоди складає 8,24 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про утримання у належному стані інженерних мереж електро-, тепло-, водопостачання, а також забезпечення належного функціонування внутрішнього обладнання адміністративної будівлі, утримання в чистоті та належному стані приміщень Апеляційного суду міста Києва та прибудинкової території.

«Судовий будівельно-експертний центр» є дочірнім підприємством Державної судової адміністрації України.

Тендер проведено із застосуванням переговорної процедури закупівлі з огляду на відсутність конкуренції, у тому числі з технічних причин: підприємство обслуговує Апеляційний суд з 2004 р. – від початку реконструкції приміщення, технагляд котрої здійснювало це підприємство.

Минулого року Апеляційний суд м.Києва підписав договорів на аналогічні потреби на суму 8,15 млн грн.

Окрім вищезгаданого держпідприємства, замовлення на 2,85 млн грн. також отримало ТОВ «Поліал Україна». Причому, як повідомив замовник, це приватне підприємство прибирало в суді з 2008 року через субпідряд від «Судового БЕЦ». Тоді замовник і «Поліал Україна» хотіли перейти на прямі договірні відносини. Однак згодом «Судовий БЕЦ» також отримав підряд на 5,30 млн грн.

Засновником «Поліал Україна» є Гончарук Павло Валентинович, а «Судовий БЕЦ» очолює Гончарук Микола Олексійович.

Чи буде цього року «Судовий БЕЦ» залучати субпідрядника невідомо. За даними ВДЗ, інших тендерів на прибирання Апеляційний суд м.Києва поки не оголошував.

Загальна площа будівлі суду становить 31562 кв.м., площа відведеної земельної ділянки – 1,2386 га. Будівля поділена на три автономних блоки: висотний 28-поверховий корпус, двоповерхова споруда над паркінгом, де влаштовується їдальня та інші адміністративно-господарські приміщення, та конферензала на 320 місць, яка може використовуватись як окрема споруда із самостійним виходом і входом. Будівля оснащена найпотужнішою у місті Києві автономною газовою котельнею, має сім ліфтів і двоповерховий підземний паркінг на 35 машино-місць.