«Свободівець» отримає від Євросоюзу 6 мільйонів на відновлення земель «Сірки»
24.06.2014   //   64 Переглядів

Новороздільський міськвиконком Львівської області 16 червня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Інвестиційна Компанія Леодіс» на реконструкцію порушених гірничими роботами земель на площі 46,4 га в зоні діяльності Роздільського ДГХП «Сірка». Вартість угоди складає 5,90 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Закупівля здійснюється за кошти гранту Європейського Союзу в рамках реалізації проекту за номером «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013р.

Передбачене розроблення і ущільнення ґрунту, зрізування і корчування чагарнику, влаштування канав та ін.

Фірму «Леодіс» заснували у 2010 р. Андрій Заєць, Юрій Мотько та Андрій Дроздовський, депутат Брюховицької селищної ради, член ВО «Свобода». За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери наприкінці 2011 р. і за цей час отримала держзамовлень на 18,96 млн грн.

Єдиним конкурентом стало ПП «Ренесанс-Стиль» Світлани Коростенської та Лілії Тесак.

Всього у тендері намагалось взяти участь дев’ять підприємств, з яких до торгів було допущено лише два. Решту пропозицій замовник відхилив через претензії до пакету документів. Причому деякі з них були на 12-20% дешевшими за ту, що обрав замовник.