Екс-депутат Черновецького за півмільйона годуватиме хворих Інституту Амосова
16.06.2014   //   20 Переглядів

Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова 10 червня уклав угоду з ТОВ «Домашня кухня» на харчування хворих. Вартість угоди складає 503 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про триразове дієтичне харчування протягом року. Кількість осіб, що харчуватимуться, не повідомляється. Разом з тим, замовник вказав, що в Інституті щорічно проходять обстеження понад 29 тис. хворих

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки до того замовник двічі відмінив процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості пропозицій. Також замовник послався на попередній досвід співпраці із ТОВ «Домашня кухня».

Компанією «Домашня кухня» володіє екс-депутат Київської міськради (6 скликання) Олександр Драпій і Геннадій Кокойло. Драпій потрапив до Київради по списку блоку Черновецького, а потім входив до фракції «Спортивний Київ».

За даними «Віснику держзакупівель», це підприємство отримувало замовлення від лікувальних закладів Києва з 2010 року, відтак їх сума наразі складає 4,97 млн грн. У 2009 році тендери вигравало ТОВ «Екстрім, власником» котрого також є Драпій, сума складає 1,84 млн грн.