На дороги Закарпаття розтендерили 25,5 мільйонів
15.06.2014   //   68 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 6 червня уклало низку угод на утримання і поточний ремонт доріг та штучних споруд. Загальна вартість угод складає 25,54 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З них 20,00 млн грн. отримає ДП «Закарпатський облавтодор» на поточний дрібний ремонт автодоріг загального користування в області. Список доріг не оприлюднено. Планується засипати щебнем пробоїни, зробити водовідвід, відремонтувати дорожнє покриття, влаштувати підпірні стінки, встановити напрямні стовпчики і вказівники, замінити подекуди дорожні знаки.

Колективне підприємство «Агрошляхбуд» отримає 2,4 млн грн. на поточний дрібний ремонт автодоріг загального користування Виноградівського та Берегівського районів Закарпатської області:

  • Берегово-Виноградів-В.Копаня, км 18+500 – 49+500
  • Виноградів-Дротинці-Фанчиково, км 0+000 – км 12+800
  • Виноградів-Олешник, км 0+000 – км 6+700
  • Матійово-Шаланки, км 0+000 – км 12+900

ТОВ «Колор С.І.М.» отримає 2,15 млн грн. за розмітку доріг області. Перелік доріг не оприлюднено. Відомо, що обсяг робіт становить 730 км.

ТОВ «Автоміст» отримає 1,00 млн грн. за ремонт штучних споруд на дорогах області. Йдеться про покриття тротуарів, опори і поручні мостів.

«Агрошляхбуд» засноване у м.Виноградів, Закарпатської обл. колективом близько 20 фізосіб, серед них Пригара Михайло Іванович і Пригара Павло Іванович. Також відомо, що юрисконсультантом служби автодоріг на цьому тендері була Пригара Людмила Володимирівна.

Компанія «Колор С.І.М.» зареєстроване у смт.Клевань на Зою Іващук.

Фірму «Автоміст» заснували Роман Босак, Андрій Головченко, Іван Кіш, Наталія Дашук, Олена Сидоряк і ТОВ «Колегіум Груп» Одарки Горст.

Також Іван Босак є співзасновником ТОВ «Котедж» разом із Іваном Симодейком, котрий був головою бюро Мукачівської районної організації партії «Сильна Україна».

За даними ВДЗ, це перші тендери на ремонт і утримання доріг, проведені від початку року Службою автомобільних доріг у Закарпатській області. Але окрім того, 31 грудня 2013 року цей же замовник вже підписав договори на суму 43,63 млн грн. на утримання доріг на наступний рік.