Медцентр ДУСі заплатить Насонову 350 тисяч за охорону
09.06.2014   //   22 Переглядів

ДУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами 2 червня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Атлант» на послуги охорони громадського порядку. Вартість угоди складає 350 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги мають надавати протягом червня-грудня 2014 року. Йдеться про цілодобову охорону будівлі Центру і прилеглої території. Передбачено два контрольно-пропускних пункти і один обхідний. Зокрема підрядник має встановити для спостереження 16 відеокамер, 2 монітори і 2 відеорреєстратори.

Власником ПП «Атлант» є киянин Геннадій Насонов. Єдиним конкурентом на торгах було ПП «Консалт СВ» Світлани Бондар. У протоколі розкриття пропозицій ця фірма вказала як контактний номер телефону (044) 242-09-77, що належить компанії «Атлант».

Відомо, що аналогічний тендер минулого року виграв також «Атлант».

Родина Насонових контролює низку фірм (група компаній «Атлант», «Сапсан-1», «Агентство Професійної Безпеки «Сокіл», «Агентство професійної безпеки «Беркут» та ін.), які часто розігрують тендери.