МВС відписало за зв’язок 3 мільйони «кардаковським» і Ахметову
08.06.2014   //   41 Переглядів

Міністерство внутрішніх справ України 27 травня уклало угоди з ПАТ «Датагруп» на послуги зв’язку загальною вартістю 3,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 2 млн грн. заплатять ПАТ «Датагруп» за телекомунікаційні послуги, йдеться про мережу передачі відео та відеоконференцзв’язок.

Ці послуги щороку замовляються у «Датагруп» по неконкурентній закупівлі у одного учасника, оскільки ця компанія вже 12 років забезпечує зв’язок для МВС. За цей час було здійснено модернізацію 29 діючих цифрових каналів зв’язку для спецпідрозділів ГУБОЗ МВС України, підключенно 10 служб Головного управління внутрішніх військ МВС України для доступу до мережі Єдиної цифрової відомчої телекомунікаційної мережі, 40 органів та підрозділів внутрішніх справ. Також підключено канали передавання відео даних з 200 камер спостереження з НСК «Олімпійський» та аеропорту Бориспіль.

Ще 0,35 млн грн. піде на Інтернет. Його також замовляють без відкритих торгів щороку у «Датагруп». Фірма забезпечує доступ до мережі для апарату МВС, Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення (ДІАЗ),а також для Управління боротьби з кіберзлочинністю (УБКЗ).

Решту 0,80 тис грн. заплатять «Укртелекому» за міський, міжміський та міжнародний телефонний зв’язок.