Внутрішні війська купили для бази у Нових Петрівцях техніки на 6 мільйонів, приховавши ціни через тероризм
29.05.2014   //   13 Переглядів

Військова частина 3077 МВС України 19 травня уклала угоду з ТОВ «Доля і Ко» на придбання апартури радіо- і телепередавальної. Вартість угоди складає 6,26 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 718 одиниць техніки, перелік якої не оприлюднений. Поставка має відбутися до червня 2014 року у село Нові Петрівці, Київської області, де розміщується Навчальний центр внутрішніх військ МВС України, склад військової частини 3077.

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Замовник послався на особливу ситуацію в країні, що унеможливлює дотримання строків відкритих торгів. Також було вказано на нагальну потребу внутрішніх військ у використанні захищених засобів радіозв’язку при виконанні завдань із захисту конституційного ладу України, цілісності її території від спроб зміни їх насильницьким шляхом, участі у спеціальних операціях із знешкодження озброєних злочинців, припиненні діяльності не передбачених законом збройних формувань, організованих груп та злочинних організацій, а також участі у заходах, пов’язаних із припиненням терористичної діяльності.

Компанія «Доля і Ко» зареєстрована у Києві, власниками є Андрій і Лариса Татарінцеви.