«Київгаз» віддасть 9 мільйонів за ремонт одеському «регіоналу» і ще 10 – київській «прокладці»
21.05.2014   //   70 Переглядів

ПАТ «Київгаз» у період з 24 квітня по 14 травня за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію газорозподільчих пунктів у Києві на загальну суму 19,42 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 9,04 млн грн. отримає з ТОВ «Газтранзит» за роботи по головному ГРП по вул. Я.Кочури, 8. Реконструкція передбачає демонтаж існуючого обладнання ГГРП, її комунікацій та ремонт будівель й огорожі, а також розміщення нового устаткування ГГРП на існуючому майданчику та будівлі після ремонту.

Найбільша окрема частка в одеській фірмі ТОВ «Газтранзит» належить ТОВ «Чорномортехкомплект». Співвласником фірми є Ігор Учитель депутат Одеської облради від Партії регіонів і президент ПАТ «Одесагаз». В облраді він очолює постійну комісію з питань ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Згідно з даними «ВДЗ» з 2008 р. у системі державних закупівель фірма отримала підрядів на 94,94 млн грн.

Конкурентами фірми були дві фірми: одеське ТОВ «Спеціальні Технології» Олега Князєва та фастівське ПАТ «Факел». Основним власником «Факела» є кіпрська фірма «Кімбервіль Файненс Енд Інвестмент Лімітед», генеральним директором – Вячеслав Брижатий. Раніше Брижатий був директором ЗАТ «Техiнвестпостач» і ТОВ «Адорія», коли співвласником цих фірм був Анатолій Алєксєєнко, раніше відомий як начальник Департаменту інвестиций, капітального будівництва і ремонті «Укртрансгазу».

Решту 10,38 млн грн. піде заміну застарілого обладнання на 45 розподільчих пунктах з ремонтом будівель.

Підряд отримало київське ПП «Тісо», власником якого є Леонід Кушніров. Фірма заснована у 2004 р., маючи незмінний статутний капітал у розмірі 100 грн., вона почала вигравати тендери у квітні минулого року і за цей час зібрала підрядів на 42,58 млн грн., при чому усі від «Київгазу».

На усіх тендерах єдиним конкурентом «Тісо» виступало полтавське ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Агрогазсервіс». Власниками фірми є директор Олександр Кисельов, а також Микола й Олександр Кисельові та Григорій Колісник. Фірма почала вигравати тендери в 2010 р., за цей час отримала підрядів на 6,46 млн грн.