Дует «рідних» фірм по накатаній схемі розпиляв 46 мільйонів на сільську каналізацію
21.05.2014   //   14 Переглядів

Глеюватська сільрада Криворізького району Дніпропетровської області 15 травня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Теплогазстрой» на будівництво мереж побутової каналізації та каналізаційних насосних станцій с.Глеюватка. Вартість угоди склала 46,06 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про коригування кошторису робіт, які «Теплогазстрою» вже замовляли минулого року, коли сільрада уклала з фірмою угоду на першу чергу будівництва вартістю 8,46 млн грн.

Цього разу заплановані будівництво насосних станцій, монтаж обладнання, прокладка труб та електромереж, облаштування колодязів, відновлення доріг. Роботи триватимуть у 2014-2015 р.р.

До вересня 2012 р. власником ТОВ «Теплогазстрой» був Сергій Ларіоненко. Він також є співзасновником ТОВ «Концерн «Ліфт» разом із замкерівника Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Дніпропетровській області ВГО «СГОУ «Народна рада» Олександром Юровських та Дмитром Шапраном, сином голови правління ЗАТ «Царичанський завод мінеральних вод» Сергія Шапрана – екс-депутата Дніпропетровської облради від блоку Лазаренка. Пізніше «Теплогазстрой» переоформили на Юрія Луньова. За останні п’ять років фірма отримала підрядів на 154,96 млн грн., усі в Дніпропетровській області.

Фірма «Теплогазстрой» у тендерній сфері відома за дві речі: низку будівельних тендерів, на які всупереч вимогам законодавства на «ВДЗ» не було опубліковано жодного документу, а також низкою тендерів, розіграних із ПП «Універсалгазбуд». Останнє у 2006 р. також заснував вищезгаданий Сергій Ларіоненко. У червні 2011 р. фірму перереєстрували на Миколу Ярощука, а вже через кілька місяців, в жовтні 2011 р., – на британську  компанію «Вестхолм К/С».

Цього разу «Універсалгазбуд» знову був єдиним конкурентом – і програв з різницею в 100 тисяч або 0,2%.