Вхідний квиток до «Кедру» Януковича: 50 тисяч для Хмельницького і Янковського, 120 тисяч для Ярославського і Тулуба
24.04.2014   //   25 Переглядів

Відомі бізнесмени та чиновники платили десятки тисяч гривень у якості вступного внеску до клубу «Кедр», який провадив мисливство на території «Сухолуччя» Віктора Януковича. Про це свідчать документи, опубліковані на сайті «YanukovychLeaks».

Бізнесмен Василь Хмельницький та президент концерну «Стірол» Микола Янковський  заплатили по 49 999 грн.

Бізнесмену Олександру Ярославському та екс-міністру вуглепрому Сергію Тулубу вхідний квиток до «Кедру» коштував 120 тис грн.

Всі вони платили вступні внески на початку 2009 року на підставі протоколу від 24 грудня 2008 року.

Нагадаємо, громадська організація «Товариство мисливців та рибалок «Кедр» була зареєстрована у листопаді 2008 року. Її номінальними засновниками стали екс-міністр енергетики Юрій Бойко, екс-голова «Укравтодору» Володимир Демішкан і вищезгаданий Сергій Тулуб. Організація спочатку була зареєстрована по вул. Івана Франка, 19 у селі Нові Петрівці – це офіційна адреса резиденції «Межигір’я» Віктора Януковича. Згодом місце реєстрації «Кедру» змінили на вул. Леніна, 2 у селі Сухолуччя.

Членами клубу «Кедр» також були російський мільярдер Володимир Євтушенков, у якого уряд Азарова придбав відеокамери для виборів за 996 млн грн., директор Департаменту контролю над виробництвом і оборотом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби Анатолій Радченко, екс-керівник державного Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства Микола Гордійчук.

У 2011 році «Кедр» витратив 500 тис грн. на подарунки для членів клубу.

Для клубних мисливців для проведення полювань замовлявся дорогий алкоголь та їжу: шампанське «Cristall blanc L.Roeder» врожаю 2002 року – 2100 грн. за пляшку, вино «Chateau Latour» по 9600 грн., коньяк «Martell XО» по 1480 грн., осетрину по 350 грн./кг, полуницю взимку по 120 грн.

взнос від янковського взнос від Ярославського

взноси від Тулуба Ярославського взнос від Хмельницького