Перед втечею Тулуба його обслуга замовила меблі і техніку на 1,3 мільйони, заховавши документи
26.03.2014   //   46 Переглядів

КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» (Черкаси) 13 березня уклало угоди на придбання комп’ютерної техніки та офісних меблів. Загальна вартість угод складає 1,27 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендери проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Всупереч закону про держзакупівлі, обґрунтування укладання угоди за процедурою закупівлі в одного учасника не оприлюднено. У «ВДЗ» немає інформації, що раніше замовник відмінив процедури закупівлі через недостатню кількість учасників. Невідомо також, що саме придбають. Повідомляється тільки, що машин обчислювальних і обладнання до них – 22 найменування і меблів офісних – 78 найменувань.

«Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» забезпечує приміщеннями для виконання службових обов’язків працівників Черкаської обласної ради, Черкаської облдержадміністрації і має створювати належні умови роботи для працівників органів влади.

Ці торги було оголошено 18 лютого, а 21 лютого було винесено акцепти. 25 лютого прокуратура оголосила у розшук голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба за звинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

Комп’ютерної техніки на 0,67 млн грн. купують у МП «Сокіл» Олександра Соколовського, який у 2010 році балотувався на посаду мера Черкас від Народної партії Володимира Литвина. Соколовський також очолював Благодійний фонд Сергія Терещука, екс-нардепа від Народної партії (6 скликання).

Ще 0,60 млн грн. заплатять ТОВ «Фірма «Ортіс» за офісні меблі. Власником фірми «Ортіс» є Валентина Айсінова і ПП «Науково-виробнича фірма «Порив», зареєстрована на ту ж Валентину Айсінову. Директором фірми «Порив» є Сергій Айсінов, екс-депутат Черкаської облради (2006-2010 рр.).