НОВИНИ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Державі не вдається забрати куяльницький санаторій у фірми, пов’язаної з його екс-директором

21 Березня 2014

Одеський апеляційний господарський суд залишив санаторій ім. Пирогова у власності ПП «Брікк». Про це свідчить постанова суду від 11 березня цього року.

У 2006 році «Укрпрофоздоровниця» в судовому порядку в рахунок погашення заборгованості в сумі 400 тис грн. віддала цей санаторій ПП «Український шлях», яке перепродало нерухомість ПП «Експрес», а останнє – ПП «Брікк».

У подальшому рішення суду від 2006 року було скасоване, а ПП «Український шлях» було відмовлено у визнанні за ним права власності на майно санаторію.

У 2011 році одеська прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати право власності на цю нерухомість за Фондом держмайна.

Перші суди позов задовольнили, але ВГСУ відправив справу на новий розгляд. Під час другого розгляду госпсуд знову задовольнив позов прокуратури. ПП «Брікк» було виселено і визнано право власності на санаторій за ФДМУ.

Суд вказав, що майно санаторію є державною власністю і могло бути продане лише з дозволу ФДМУ. Те, що нерухомість передавалася профспілковим організаціям лише у відання, не потягло за собою зміни форми власності.

Однак апеляційний суд із таким рішенням не погодився. Він задовольнив апеляцію ПП «Брікк» і відмовив прокуратурі у задоволенні позову.

Апеляційний суд встановив, що майно санаторію було введено в експлуатацію протягом 1987-1992 років. Тому воно не могло увійти до

Переліку санаторіїв, які передавалися профспілкам згідно з постановою 1960 року.

У відповідь на це прокуратура вказала, що майно санаторію ім. Пирогова будувалося на кошти, передбачені постановою 1960 року. Під час дії ЦК УРСР 1963 року санаторій був переданий профспілкам. А в 1992 році Федерація незалежних профспілок України передала його «Укрпрофоздоровниці». Але суд ці доводи не прийняв.

Суд вказав, що вжив «усіх можливих  заходів для встановлення  власника чи володільця спірного нерухомого майна на момент його введення в експлуатацію» і виявив відсутність зареєстрованих власників, аж поки за рішенням суду санаторій за собою не зареєструвало ПП «Український шлях».

Разом з тим «щодо особи, з володіння якої майно вибуло після його будівництва та введення в експлуатацію, … в матеріалах справи відсутні докази, які б дозволяли зробити достеменні висновки».

І насамкінець, суд визнав ПП «Брікк» добросовісним набувачем майна санаторію, який розташований в Одесі на вул. Овідіопольска дуга, 3 (курорт Куяльник). Загальна площа приміщень становить 1526,3 кв м. Санаторій розташований на земельній ділянці площею 3,44 га і вартістю 14,07 млн грн.

Протягом 2003-2008 років санаторієм ім. Пирогова «Укрпрофоздоровниці» керував В’ячеслав Тісовський. Його син Олег Тісовський був засновником ПП «Кіар», яке «проживало» на вул. Бабеля, 24 в Одесі. За цією ж адресою було зареєстроване ПП «Український шлях».

Директор «Українського шляху» Олег Ямбуренко був бізнес-партнером екс-засновника ПП «Брікк» Армена Кіреджяна.

А нинішня засновниця ПП «Брікк» Наталія Падіма була директором ТОВ «Академія стратегій виживання», яке зареєстроване на Бабеля, 24-А і засновником якого є син Олега Ямбуренка Сергій.

ПП «Український шлях» і ПП «Експрес» вже ліквідовані.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

18.02.2018
17.02.2018
16.02.2018
15.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ