В донецьку школу поставили котли, які зламались вже через два тижні
19.03.2014   //   43 Переглядів

Суд стягнув з ТОВ «Стройинвест Донбасс» 135 тис грн. штрафу на користь відділу освіти м. Новогродівка. Про це свідчить рішення Господарського суду Донецької області від 6 березня.

Цей штраф суд стягнув з фірми за неякісне встановлення котлів у піролізній котельні ЗОШ №7 Новогродівки, за яке відділ освіти заплатив 688 тис грн.

У 2011 році «Стройинвест Донбасс» встановив замість піролізних котлів марки КТ-300 твердопаливні котли «Піро-Топ-300», які після двотижневої експлуатації вийшли з ладу. Робота котельні була зупинена і школу підключили до системи центрального опалення.

Як встановила судова експертиза, встановлене котельне обладнання «Піро-ТОП 300» не забезпечує спалювання палива піролізним способом.

Більше того, встановлені котли є несправними і до експлуатації не допускаються. Після двох тижнів експлуатації вони деформувалися, у них неналежна ізоляція з’єднувальних елементів, відсутня якісна футеровка (вогнестійка цегла) внутрішньої поверхні камери згорання.

Суд вважає, що пошкодження котлів, які виявились після введення котлів в експлуатацію, є наслідком порушення фірмою умов щодо якості виконаних робіт.

Школа ЗОШ №7 хоче опалювати приміщення дерев’яними брикетами.

Станом на 2011 рік засновником донецького ТОВ «Стройинвест Донбасс» був Роман Паладіч, директором – Андрій Симонов. Зараз засновницею фірми є Ольга Седько, а керівником – Сергій Флерчук.