Ліфтовики Кернеса замовили ремонт житла за 6 мільйонів
02.02.2014   //   35 Переглядів

КСП «Харківгорліфт» 23 січня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Індіго Груп» на реконструкційні роботи в житлових будинках загальною вартістю 6,43 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 3,61 млн грн. фірма отримає за реконструкцію житлового фонду по пр.Московському, 140. У цьому будинку знаходяться зокрема районна СЕС, міський РАЦС, відділ субсидій райради тощо. Де саме робитимуть ремонт – у документації не зазначено. Решта 2,82 піде на гуртожитки вул.17 Партз’їзду, 8. Техзавданням по обох об’єктах передбачені заміна внутрішнього опорядження, вікон і дверей, заміна електроустаткування та системи опалення, побутових мереж і сантехніки

Власниками фірми «Індіго Груп» є Павло Бабенко й Віталій Говоруха. Фірма почала вигравати тендери влітку 2010р., за цей час отримала замовлень на 8,13 млн грн.

Єдиним конкурентом на обох тендерах було Дочірнє підприємство «Рембудмонтаж» ТОВ «Інтербудсервіс». Материнська фірма належить Олександру та Юрію Радовільським, тендерів раніше жодна не вигравала.