«Регіонал» отримає ще 3 мільйони на світлофори й ліхтарі
31.01.2014   //   46 Переглядів

Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області  20-21 січня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Криворіжелектромонтаж» на утримання міського освітлення та світлофорів. Загальна вартість угод склала 3,27 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 2,44 млн грн. фірма отримає на утримання мереж зовнішнього освітлення, 607 тис грн. на поточний ремонт світлофорів та 215 тис грн. на поточне утримання світлофорних об’єктів.

Власниками фірми «Криворіжелектромонтаж» є дві компанії: 85% записано на ТОВ «Промелектромонтаж», яке належить депутату Криворізької міської ради від Партії регіонів Григорію Ткаченку; решта 15% фірми належить ПАТ «КЕМ», одноосібним власником котрого є Микола Григорович Ткаченко, свого часу приписаний з першим Ткаченком за однією адресою.

За останні п’ять років фірма «Криворіжелектромонтаж» виграла тендерів на 20,82 млн грн., в тому числі вона ж отримувала підряди на аналогічні послуги по світлофорах та освітленню минулого року.

Єдиним конкурентом на всіх трьох тендерах було ТОВ «Електросила» Юрія Єлітаренка, Олега Сидоренка та Ангеліни Чигрин.