«Чорноморнафтогаз» придбав у швейцарців системи запалювання за 1,7 мільйона
25.01.2014   //   34 Переглядів

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 15 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Хьорбігер Сервіс Україна» на придбання двох комплектів електронної системи запалювання за 1,69 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено дві системи Altronic CPU-2000, призначені для автоматизації функціонального управління, покращення характеристик працюючого обладнання, зменшення шкідливих викидів, діагностування, моніторингу та автоматичного захисту двигуна. Кожна така система обійдеться в 846 тис грн. за штуку. У вартість входить монтаж і та запуск обладання.

Фірма «Хьорбігер Сервіс Україна» належить двом австрійським фірмам: Hoerbiger Kompressortechnik Holding GMBH та її дочірній Hoerbiger VentilWerke Beteiligungs GmbH. Ці фірми належать швейцарській  компанії Hoerbiger Holding AG. Два роки тому українська дочірня компанія вже вигравала один тендер – постачання клапанів на 3,28 млн грн. для Одеського припортового заводу.

Єдиним конкурентом фірми на тендері стало київське ТОВ «ЛаВальіс», власниками якого є Валентин та Олексій Головнови. Раніше тендерів не вигравало.