Київміськрада збільшила витрати на таксі для чиновників до 1,4 мільйона (додано)
21.01.2014   //   26 Переглядів

Секретаріат Київської міськради 13 січня за результатами тендеру уклав угоду з КП «Автотранспортне підприємство КМДА» на послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм за 1,43 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Упродовж року коштом місцевого бюджету чиновники користуватимуться п’ятьма автівками: Opel Omega (2 шт.), Toyota Camry (2 шт.) і Hyundai Sonata (1 шт.).

Окрім того для обслуговування офіційних заходів у Київській міській раді передбачене надання автомобілів представницького класу: «Крайслер», «Мерседес», «Тойота Ленд Круйзер», «Тойота Камрі», «Опель Омега», а також мікроавтобусів «Мерседес», «Івеко» і  автобусів «Мерседес Бенц Е350».

Нагадаємо, минулого року аналогічні послуги оренди автівок секретаріат замовляв за 1,30 млн грн. Автомобілі для КМДА за 15 млн грн. замовляли окремо.

Після опублікування цієї інформації прес-служба Київради повідомила наступне.

Збільшення вартості послуг Департамент економіки на інвестицій КМДА обґрунтовує підвищенням рівня мінімальної заробітної плати та  вартості паливно-мастильних матеріалів. Втім, Київрада здійснює оплату за фактично спожиті послуги. Тому сума, сплачена  «Автотранспортному підприємству КМДА « за послуги щодо оренди легкових автомобілів, рахуватиметься відповідно до того, скільки годин будуть задіяні орендовані авто.