Маріупольський порт витратить 17 мільйонів на ремонт електропостачання
19.01.2014   //   51 Переглядів

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» 20 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Техсоюз-2004» на реконструкцію електропостачання району електроподстанції ТП-16 вартістю 16,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тривалість виконання договору – не більше шести місяців.

В комплекс робіт під ключ входять всі види і обсяги будівельно-монтажних робіт, придбання, постачання всього обсягу і видів устаткування, виробів, матеріалів, пробне випробування устаткування і систем, пусконалагоджувальні роботи, інструктування і навчання експлуатаційного персоналу, підготовка об’єкта до здачі в експлуатацію.

Роботи будуть проводитись всесезонно, можливо, цілодобово, на режимній території діючого підприємства, без виведення з експлуатації залізничної колії до 2-го и 3-го вантажних районів, при діючих поруч: пішохідному шляхопроводі, ТП, АБК та їдальні, комплексу механізації 1-го вантажного району, при діючому автошляху до 1-го та 2-го вантажних районів, АБК та  їдальні, комплексу механізації 1-го вантажного району.

Власниками «Техсоюз-2004» є жителі Запорізької області Сергій Кучеренко, Катерина Вікторова і Анатолій Ячало.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Фінансово-промислова група «Донпроменерго» Вікторії Демченко з різницею пропозицій 1%.

Дешевшу на 2% заявку донецького ТОВ «Електрікал сістемз інсталлейшн груп» відхилили через відсутність підписів і печаток на деяких копіях документів. Власниками компанії є луганчанин Дмитро Дащенко, донеччани Ірина Коваленко і Дмитро Компанець.

Разом з тим, оцінка пропозиції, окрім вартості, також враховувала тривалість виконання робіт і гарантійний термін.