Обленерго Ахметова та Суркіса-Коломойського позичили у держбанків 75 мільйонів на прожиття
13.01.2014   //   57 Переглядів

Донецьке та львівське обленерго 27 грудня за результатами тендерів уклали угоди з державними банками на отримання кредитів з загальним лімітом 74,91 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» уклало угоду з «Укргазбанком» на надання трирічної невідновлювальної кредитної лінії у розмірі 44,91 млн грн. під 18,5% річних. Гроші отримано на придбання нерухомого майна, обладнання та передавальних пристроїв, капітальних вкладень та інші цілі, що незаборонені законодавством.

На тендер подавав заявку «Перший Український міжнародний банк», який разом з «ДТЕК Донецькобленерго» входить в групу Ріната Ахметова. Однак цю пропозицію не було допущено до торгів, оскільки банк пропонував кредит під 25% річних, що суперечило тендерним вимогам – кредит мав бути не дорожчим за 20%.

ПАТ «Львівобленерго», яке контролюється групою Суркіса-Коломойського, уклало угоду з ПАТ «Державний ощадний банк України» на відкриття трирічного овердрафту з лімітом у розмірі 30 млн грн. на поповнення обігових коштів. Вартість угоди склала 31,05 млн грн., розмір відсотків не повідомляється.