ДУСя дала 28 мільйонів на покращення навчального корпусу чиновників
10.01.2014   //   89 Переглядів

Національна академія державного управління при Президентові України 23 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Енергобудтехсервіс» на розробку технічної документації та реконструкцію навчально-лабораторного корпусу вартістю 28,10 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи по реконструкції існуючого чотириповерхового будинку по вул. Ежена Потьє, 20 потрібно виконати до березня 2016 року коштом державного бюджету, розпорядником яких є Державне управління справами.

В ході реконструкції передбачається збільшити висоту п’ятого (технічного) поверху для можливості його експлуатації для учбового процесу. Для освітлення приміщень та коридорів будуть влаштовані вікна під кутом по усьому периметру споруди. Також потрібно надбудувати головні сходові клітини, зробити ще один ліфт. В процесі реконструкції планується влаштувати нову їдальню на першому поверсі та технічні приміщення на  підвальному поверсі за рахунок прибудови.

Також будуть підсилені всі конструкції, які зазнали пошкоджень або руйнування в процесі експлуатації. Підлягають заміні конструкції та світлопрозорі заповнення зенітних ліхтарів з улаштуванням необхідної кількості ліхтарів для димовидалення.

Фірму «Енергобудтехсервіс» зі статутним капіталом 375 грн. заснували Алла Возна та Ілля Тітенський. Останній раніше був відомий як замдиректора держпідприємства «Учбово-експертний центр НАЕР», директором якого був Сергій Возний.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня «Україна-реставрація» з різницею 1%.