Менеджер Шишлова отримав ще чверть мільярда від «Макіїввугілля»
08.01.2014   //   65 Переглядів

ДП «Макіїввугілля» 20-27 грудня за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ «Колман» на постачання обладнання на 249,94 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Було придбано кілька десятків найменувань гірнично-шахтного устаткування. Однак у всіх випадках дані про вартість окремих товарів на сайті «ВДЗ» не опубліковано всупереч вимогам Мінекономрозвитку.

Макіївську фірму «Колман» у 2011 році заснував Євген Коломейчук. Він також заснував ТОВ «АПМ фінанс», директором якої був депутат Макіївської міськради від Партії регіонів Максим Шишлов. На момент обрання депутатом у 2010 році Шишлов був заступником директора по перспективному розвитку та інвестиційній діяльності «Макіїввугілля». У 2012 році Шишлов став відомий як головбух НАК «Надра України» та директор фірми «Надра-Олеська», яка має вести видобуток сланцевого газу разом з американською корпорацією «Chevron».

Наприкінці 2012 року «Колман» було перереєстровано на Володимира Широкорада, статутний капітал фірми становить 2 тис грн. За останні два місяці фірма виграла тендери на 615,13 млн грн.

Єдиним конкурентом на цих тендерах було ТОВ «Надрабудсервіс» Дениса Корявікова. У вересні ця фірма виграла у «Колмана» тендер «Макіїввугілля» на постачання арочного кріплення на 293,50 млн грн.