Гройсман позичив 36 мільйонів на вулицю і трамвайну лінію
30.12.2013   //   52 Переглядів

Департамент капітального будівництва Вінницької міськради 25 грудня уклав угоду з Вінницькою обласною дирекцією АБ «Укргазбанк» на залучення кредиту в сумі 36,40 млн грн. під державні гарантії для реалізації проекту соціально-економічного розвитку «Будівництво вул. Келецької та трамвайної лінії від вул. Квятека до автовокзалу «Західний». Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Позику мають погасити до 31 жовтня 2023 року.

Обслуговування кредиту коштує 18,10 млн грн.

Нагадаємо, що у травні 2012 року був підписаний договір з ТОВ «Шляхбудматеріали» на будівництво вулиці Келецької та трамвайної лінії від вул.Квятека до автовокзалу «Західний» вартістю 65,33 млн грн.

Довжина запроектованої ділянки вул. Келецька становить 836 метрів. Довжина трамвайної лінії становить 2014 погонних метри.

Кінцевими власниками ТОВ «Шляхбудматеріали» є Василь Власенко та Віктор Бондарчук.

За даними ЗМІ, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про надання Вінниці кредитних ресурсів в сумі 150 мільйонів гривень під державні гарантії для добудови трамвайного кільця між Келецькою та Барським шосе та закупівлі 70 одиниць транспорту. Кредит надається під 10% на 10 років. При цьому державний бюджет бере на себе повернення 50% тіла кредиту та половини відсотків.