Хлопці Королевської побили власний рекорд по рекламному розпилу – тепер 5 мільйонів
17.12.2013   //   29 Переглядів

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 6 грудня за результатами тендеру уклав угоду на розміщення реклами з ТОВ «Медійно – інформаційна комерційна організація «Плюс» вартістю 4,76 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Послуги мають надаватися у 2013 році.

За даними «Вісника держзакупівель», сьогодні це найбільший рекламний підряд виконавчої дирекції Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності з моменту заснування «ВДЗ» у 2008 році.

За ці гроші передбачено створення та розміщення:

  • радіосюжетів на 5 національних радіостанціях з часткою аудиторії в Україні не менш 20 %  (за даними дослідження радіоаудиторії GFK Radio Research 01.04.2013 – 16.06.2013)  по 24 виходи на кожній
  • інформаційної відеопродукції (у ранковий або/та вечірній прайм-тайм) на національних телеканалах, зокрема чотири 8-хвилинні сюжети «Гість в студії», 3900  трансляцій інформаційного повідомлення у форматі «рухомого рядка»
  • публікацій у національних виданнях соціальної спрямованості з щотижневим тиражем не менше 50 000 прим – шпальта А3, дев’ять виходів; у регіональних виданнях – статтей обсягом не менше 500 кв.см, 120 виходів
  • інформаційних матеріалів на 2000 слів по 2300 виходів на інтернет-порталах MyTime  і Ukr.net або еквівалент

Компанія «МІКО «Плюс» належить Євгену Сітченку і Вячеславу Яковлеву.

Владислав Яковлев є також засновником ТОВ «Юрдис», що є співвласником ТОВ «Авюрс», де має частку Андрій Дзюба, начальник управління організаційно-документального забезпечення та аналітичної роботи Виконавчої дирекції Фонду соцтраху, що і проводила цей тендер. Відомо, що Андрій Дзюба був уповноважений здійснювати зв’язок з учасниками тендеру.

Єдиним конкурентом на торгах з різницею 2% було ТОВ «Рекламне агентство «13-й регіон», власниками якого до жовтня 2012 року були луганчани Еліна і Володимир Ткаченко, останній відомий як перший заступник директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Нагадаємо, що 30 листопада Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вже уклав низку угод на розміщення реклами на суму 3,52 млн грн, а всього у 2013 році було проведено тендерів на рекламні послуги на 10,27 млн грн.

Докладніше у матеріалі «$600 000 на Королевські джинси».