Рентгени за 37 мільйонів розіграли між людиною Берадзе й менеджером його бізнес-партнера
12.12.2013   //   211 Переглядів

Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації 28 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Медсервісгруп» на постачання радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного устаткування на загальну суму  37,09 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року коштом місцевого бюджету фірма повинна забезпечити департамент рентгендіагностичними апаратами у кількості 23 штуки, серед них:

  • на 2 робочих місця (7 шт.),
  • на 3 робочих місця (3 шт.),
  • на 2 робочих місця з цифровою обробкою зображення (4 шт.),
  • на 3 робочих місця з цифровою обробкою зображення (9 шт.).

Фірму «Медсервісгруп» було зареєстровано у лютому цього року у Києві Катериною та Андрієм Забережними, котрий до останнього часу очолював власну фірму «Грандмед» та був співзасновником кількох компаній з групи «Емансіс» Зази Берадзе, родича заступника голови Державного управління справами Георгія Берадзе.

Вигравати тендери «Медсервісгруп» почав у жовтні. За два місяці він отримав замовлень на 86,17 млн грн., практично всі – від Донецького департаменту.

Єдиним конкурентом фірми було дніпропетровське ТОВ «Трімм», фірма заснована у січні цього року, власником і директором є Віталій Односум. Поки що компанія виграла тільки два тендери на загальну суму 1,85 млн грн.

Фірма «Трімм» приписана у місті Дніпропетровську по вул.т Чичеріна буд. 104, корп. 3, kb. 2. За цією ж адресою знаходиться і ТОВ «Інтермедгарант», директором котрого також є Віталій Односум. Власниками «Інтермедгаранту» є Сергій і Таміла Тарасенко. Остання до літа 2011 р. разом з вказаним вище Андрієм Забережним входила до складу власників ТОВ «Емансіс».