Каськів за 2 мільйони втовкмачить дітям, батькам і вчителям, що Янукович правильно реформує освіту
09.12.2013   //   43 Переглядів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України 6 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Глорія» на проведення медіа-кампанії національного проекту «Відкритий світ» з метою надання потенційним інвесторам інформації про умови реалізації проекту Вартість угоди склала 2,28 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року коштом держбюджету має бути проведена медіа-кампанія, метою якої є інформування широких верств населення про проект «Відкритий світ», а також «формування позитивного ставлення цільової аудиторії до системних змін що здійснюються в галузі освіти в середній школі». Цільова аудиторія складатиметься з трьох груп: школярі старших класів (починаючи з 7 класу), батьки і вчителі.

Розповсюджуватимуть інформацію п’ятьма способами:

– Інтернет:

Упродовж грудня щонайменше на 8 сайтах мінімум по 2 тижні на кожному мають розмістити банери 240х350 пікселів або 300х250. Окрім того щонайменше на 2 пошуковиках має бути розміщена контекстна реклама, кількість кліків повинна бути щонайменше 1 тис на кожен пошуковик.

– друковані видання:

Не менше 30друкованих видань, кількість виходів – не менше 30, формат виходу — не менше однієї шпальти кожного запропонованого видання.

– телебачення:

Не менше 10 регіональних каналів, кількість виходів – не менше 500, формат розміщення – 30 та 15 секундний ролик.

– зовнішня реклама:

В усіх регіональних центрах, в місцях найбільшого скупчення людей, кількість зовнішніх носіїв – не менше 150, співвідношення сіті-лайтів і білбордів 70:30.

– кінотеатри:

Повинна охопити не тільки в кінотеатрах Києва, а й по максимум охопити регіональні центри. Кількість кінотеатрів – не менше 8 з сукупним потоком глядачів не менше 60 тисяч.

Власником Луцької фірми «Глорія» є Микола Грабівський. Попереднім власником «Глорії» був Олександр Серватович з Луцька, який балотувався до парламенту в 2006 році від партії «Пора», яку тоді очолював Владислав Каськів – керівник Держагенства інвестицій і нацпроектів.

Загалом за останній рік «Глорія» отримуала підряди Держінвестпроекту на рекламні послуги на загальну суму 14,76 млн грн.

Довідково

Нацпроект «Відкритий світ» передбачає запровадження у навальний процес сучасних технологій проведення інтерактивних уроків. Проектом передбачено забезпечити 17 000 шкіл мультимедійним обладнанням (комп’ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси), розповсюдити серед школярів планшети, запустити освітній портал з навчальними матеріалами і створити  Інтернет-канал для поєднання шкіл, планшетів школярів, комп’ютерів батьків і педагогів у єдину систему. Загальна вартість проекту оцінюється в 676 млн. дол., термін реалізації – до 2016 р. Проект реалізує Державне агентство з інвестицій під патронатом Президента України. поки що обладнання і доступ до Інтернету отримали тільки  54 школи.