Мільярдер «Онур» повернув третину мільйона і буде звільнений від покарання
08.12.2013   //   185 Переглядів

У ході досудового розслідування директор ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» відшкодував держбюджету майже 0,32 млн грн. завданих збитків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

23 жовтня 2013 року слідчим оголошено підозру директору ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за ч.2 ст.367 КК України.

Йдеться про обвинувачення керівника ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, що призвело до безпідставної оплати Управлінням капітального будівництва Львівської міської ради близько 0,32 млн грн за роботи по ремонту вулиць Липинського, Пасічної, Шевченка, Зеленої та Стрийської.

У ході досудового розслідування директор ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» визнав вину і завдані збитки відшкодував у повному обсязі.

Кримінальне провадження стосовно нього направлено до Залізничного районного суду м.Львова, вироком якого останнього визано винним та засуджено. Водночас, зважаючи на те, що він під час слідства свою вину визнав та відшкодував бюджету завдані збитки, його звільнено від відбування покарання.

Директор «Онур Конструкціон Інтернешнл» – Їлдиз Бірол, громадянин Туреччини. Власниками фірми є Онур та Ісхан Ченінджевізи з Туреччини і сімферополець Абляміт Мемешев.

Нагадаємо, що «Онур Конструкціон Інтернешнл» регулярно отримує великі підряди на ремонт і будівництво доріг, найчастіше у Львівській і Одеській областях. У «Віснику державних закупівель» опубліковано дані про тендери виграні компанією на суму 2,65 млрд грн.