У Кернеса відписали ще 13 мільйонів на розважальний центр на Сумській
29.11.2013   //   16 Переглядів

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 18 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Стальконструкція» на будівництво сімейного розважального центру по вул. Сумській, 81. Вартість угоди складає 13,30 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Розважальний центр розміщується на території Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького.

Роботи мають провести коштом місцевого бюджету у листопаді 2013р. – грудні 2014р.

Техзавдання включає влаштування фундаменту, мурування стін, перегородок, монтаж перекриттів і даху, влаштування сходів, підлоги, монтаж вітражів зі склінням, встановлення дверей, внутрішнє і зовнішнє оздоблення, прокладання труб водопостачання, каналізації, облаштування вентиляції, кондиціювання і опалення, монтаж теплої підлоги, встановлення обладнання водяного пожежегасіння та ін.

Будівля запроектована в простих прямокутних формах, з максимальним склінням. Перший поверх займуть атракціони для дітей та дорослих, 7D кінотеатр та атракціон 7D куб, з підсобними приміщеннями. Перший поверх матиме 2 рівні підлоги: +0.000 та -0.900, що обумовлено необхідністю розміщення дитячого містечка. На антресолі на рівні +3.900 будуть розташовані ігрові зони, для дітей підліткового віку, місця для відпочинку, а також технічне приміщення – венткамера. На даху будівлі буде приміщення топочної з тамбуром.

«Стальконструкція» належить ТОВ «ХСУ №27», співвласниками якого є Сергій Євель, Леонід Костюков і Микола Мєлєнцов. З часу заснування «Вісника державних закупівель» у 2008 році фірма «Стальконструкція» виграла тендерів на 763,49 млн грн.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Сміт. Комп’ютери та мережі», яке пропонувало виконати роботи на 2,22 млн грн. дорожче. Основним видом діяльності цієї фірми є оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням.

У 2011 році проект центру за 0,77 млн грн. розробило ТОВ «Ароф», яке до серпня 2008 року належало Сергію Чечельницькому, заступнику директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міськради, начальнику управління містобудування та архітектури. Сьогодні фірма «Ароф» зареєстрована на Майю Поліванову.

Як повідомляла прес-служби Харківської міської ради, даний розважальний центр відкрили 1 червня цього року за участю мера Геннадія Кернеса. Водночас, за даними місцевих ЗМІ, розважальний центр по вулиці Сумській,81 планували збудувати ще до Євро-2012.

За інформацією «Вісника державних закупівель» 19 грудня 2011 року фірма «Стальконструкція» вже отримувала підряд вартістю 21,19 млн грн. на будівництво сімейного розважального центру по вул.Сумській, 81. Невідомо, чи були освоєні ці кошти.