Менеджер Лелюка підхопив традицію шефа, купивши яловичину для Держрезерву на 14 мільйонів по завищеним цінам
25.11.2013   //   23 Переглядів

Державне агентство резерву України 31 жовтня за результатами тендеру уклало угоди на постачання замороженого м’яса яловичини І категорії у півтушах на суму 14,39 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Для закладки на комбінат «Салют» у Дніпропетровську придбано 300 тонн яловичини у ТОВ «КП «АльфаГруп» по 36 тис грн./т.

Фірма зареєстрована на Світлану Ігнатову та Ганну Максимчук. Конкурентом по цьому лоту було ТОВ «КВП «Брокcервіс» Катерини Єфремової і Марини Ставської.

У відкритих джерелах розміщено резюме вищезгаданої Ганни Максимчук, у якому вона повідомляє про досвід роботи менеджером з реалізації та закупівлі товарів у фірмі «Югпостач», яку також заснувала Марина Ставська.

Для закладки на комбінат «Прогрес» у Києві придбано 100 тонн у ТОВ «Слов’янська деревня» по 35,95 тис грн./т. Засновниками донецької фірми нині є Сергій Чубенко та Олена Шулікіна.

Ціни Держререзву виявились значно вищими від ринкових. У відкритих джерелах є пропозиції по продажу замороженої яловичини по 28 грн./кг при замовленні від 1 тонни, або на 22% дешевше від тендерної ціни Держререзрву.

Також значно дешевше Держрезерв купував яловичину влітку – по 26-30 тис грн./т. За даними Держрезерву, у червні було проведено аукціон по продажу яловичини. Початкові ціни становили 10 000 – 13 680 грн/т.

Нагадаємо, до кінця 2012 року Держрезерв очолював Олексій Лелюк, якого було звільнено у зв’язку з обранням народним депутатом від Партії регіонів.

Нині в.о. керівника Держрезерву є Михайло Косіченко, який до призначення на державну службу працював у компанії «Полтавагаз» того ж Лелюка.

У 2013 році Держрезерв провів тендери на придбання товарів на 151,48 млн грн. У 2012 році – на 568,07 млн грн. Тоді яловичину також купували по 36 тис грн./т.