«Західвійськбуд» без згоди Міноборони продав заправку і мийку під Львовом
17.11.2013   //   142 Переглядів

Держпідприємство Міноборони «Західвійськбуд» продало приватному підприємству «Автотехнобудсервіс» нерухоме майно Збройних сил України без дозволу Міноборони. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 5 листопада.

У липні 2003 року «Західвійськбуд» продав фірмі будівлю автозаправної станції площею 16,3 кв м та мийку площею 3,2 кв м, що розташовані по вул. Лесі Українки, 45 у с. Малехів Жовківського району Львівської області.

«Західвійськбуд» засноване на майні Збройних Сил України, яке є загальнодержавною власністю. Відчуження цього майна може відбуватися лише за погодженням з органом управління майном. Між тим ні Кабмін, ні Міноборони, ні Фонд держмайна погодження на продаж АЗС не надавали. Як стверджує прокуратура, Міноборони до останнього не знало про продаж заправки.

Засновником ПП «Автотехнобудсервіс» є львів’янин Олександр Побережний.

На час продажу заправки «Західвійськбудом» керував Анатолій Довгополюк. У листопаді 2012 року прокуратура повідомляла, що він завдав збитків державі на суму понад 900 тис. грн.

У 2003 році «Західвійськбуд» продав також будівлю складу у Малехові по вул. Лесі Українки, 45, яку прокуратура повертає через суд. Зауважимо, що одним із кінцевих власників складу стала дружина Довгополюка.